Το Σχολείο μας στο Erasmus+

Στο πλαίσιο της δράσης ΚΑ1 Erasmus+, η οποία αφορά στη μαθησιακή κινητικότητα προσωπικού σχολικής εκπαίδευσης, 5 εκπαιδευτικοί το σχολείου μας ταξίδεψαν στη Φινλανδία, τη χώρα με το καλύτερο εκπαιδευτικό σύστημα παγκοσμίως, και από τις 8 ως τις 14 Οκτωβρίου 2017 είχαν τη μοναδική ευκαιρία να επισκεφθούν σχολεία του Ελσίνκι. Μαζί με άλλους εκπαιδευτικούς από τις 16 ευρωπαϊκές χώρες που συμμετείχαν στο πρόγραμμα, μπόρεσαν να  έρθουν σε επαφή με μια νέα εκπαιδευτική κουλτούρα, να ανταλλάξουν απόψεις και να συνεργαστούν για την απόκτηση νέων ικανοτήτων σε σχέση με τις ανάγκες του σχολείου τους!


4η Πανελλήνια Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού

Την Δευτέρα 2 Οκτωβρίου πραγματοποιήθηκαν στο σχολείο μας αθλητικές δραστηριότητες λόγω της 4ης Πανελλήνιας Ημέρας Σχολικού Αθλητισμού. Οι μαθητές του 2ου Γυμνασίου μαζί με τους μαθητές του 3ου Γυμνασίου συμμετείχαν σε αγώνες μπάσκετ, βόλει και ποδοσφαίρου. Επίσης οι μαθητές παρακολούθησαν ταινία με θέμα τον αθλητισμό.












Ευρωπαϊκή Ημέρα Γλωσσών

Με πρωτοβουλία του Συμβουλίου της Ευρώπης η Ευρωπαϊκή Ημέρα Γλωσσών γιορτάζεται κάθε χρόνο στις 26 Σεπτεμβρίου. Με αφορμή αυτή την ημέρα οργανώνονται σε όλη την Ευρώπη δραστηριότητες με σκοπό οι πολίτες από όλα τα κράτη να μάθουν περισσότερες γλώσσες σε οποιαδήποτε ηλικία, εντός και εκτός σχολείου. Το σχολείο μας γιόρτασε την Ευρωπαϊκή Ημέρα Γλωσσών λέγοντας "Καλημέρα" σε διάφορες γλώσσες του κόσμου, χρησιμοποιώντας σχετικό υλικό που στάλθηκε από τον αρμόδιο φορέα του Υπουργείου παιδείας κατόπιν σχετικού αιτήματος και στοχεύοντας στην ευαισθητοποίηση των μαθητών ως προς τα πλεονεκτήματα της γλωσσικής πολυμορφίας. Μπράβο στα παιδιά και στην καθηγήτριά τους κ. Ελένη Ιωαννίδου!
 

E-twinning - Βράβευση






To σχολείο μας βραβεύτηκε με την ετικέτα ποιότητας από την Εθνική Μονάδα  eTwinning για το έργο:  Dies Haus ist mein und doch nicht mein... 
Αξιέπαινη ήταν η συνεργασία όλων των μαθητών μας, οι οποίοι συνέβαλαν στη θετική κριτική που είχε το έργο, στην οποία εξαίρονται: "η θεματολογία του έργου και η πολύ καλή ανάπτυξη και προσέγγισή του, η ενεργή συμμετοχή των μαθητών στις δραστηριότητες του έργου και η χρήση εργαλείων ΤΠΕ για την ολοκλήρωση των δραστηριοτήτων, η συμμετοχή σε διαγωνισμό του Γερμανικού Ινστιτούτου Goethe της Αθήνας, η ένταξη στο  Δίκτυο της Ελληνικής Εταιρίας Προστασίας της Φύσης, οι  ωραίες συνεργατικές δραστηριότητες, όπως το κοινό λεξικό,το e book όλων των μαθητών, τα storybirds."
Οι μαθητές μας συνεργάστηκαν με δύο σχολεία από διαφορετικές πόλεις της Πολωνίας,  με γλώσσα επικοινωνίας και συνεργασίας τα γερμανικά και με το 4ο Γυμνάσιο Καστοριάς.  Το θέμα πάνω στο οποίο εργάστηκαν αφορούσε στη φύση, στο περιβάλλον που ζούν  και στο πώς μπορεί να συμβάλει το σχολείο στη βιοποικιλότητα της περιοχής.
Οι μαθητές που βραβεύονται για το έργο είναι: Μαρκάκη Μιχαέλα, Κοζύρη Ειρήνη, Κατάσος Γιώργος, Μαντζούκα Άννα, Μαθιουδάκης Αλέξανδρος, Κουρίνος Δημήτρης, Δεμέτζου Μαρία, Μαγουλιανός Νίκος, Ανδρουλάκη Ασπασία, Αθανασάκη Γεωργία, Βιδάλης Γιώργος, Δεμέτζος Γιώργος, Αλεξούδης Παναγιώτης, Ανδρουλάκη Ηλιάνα, Δελημιχάλης Ιωάννης, Αποστολάκης Γεώργιος, Στραταντωνάκη Παναγιώτα, Υγειονομάκη Μαρία, Κιόσια Μιχαέλα, Ζερβάκης Θεόφιλος, Αυγουστινάτος Νέαρχος, Μανιαδάκης Νικόλαος, Δελβενακιώτης Χρήστος, Γαλιοτζάκης Γρηγόρης, Καλδίρης Ιωάννης.
Οι μαθητές που αποφοίτησαν μπορούν να περάσουν από το σχολείο για να πάρουν το βραβείο τους.

Αγιασμός

Από τη Διεύθυνση του 2ου Γυμνάσιου Αγίου Νικολάου ανακοινώνεται οτι ο Αγιασμός για το σχ. έτος 2017-2018 θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 11 Σεπτεμβρίου 2017 και ώρα 10:00.

Συγχαρητήρια!


Τη 2η θέση στους Παγκρήτιους Ρητορικούς Αγώνες που έγιναν στο Ρέθυμνο στις 21 και 22 Ιουνίου κατέλαβε η ρητορική ομάδα του 2ου Γυμνασίου, με τις μαθήτριες Γκουργκούνη Ιωάννα, Μαντζούκα Άννα, Τζανίδη Ελένη, Πλευριτάκη Ευαγγελία και Τζανίδη Αναστασία. Μπράβο σε όλα τα παιδιά!!

Αριστεία Μαθητών


Α' Τάξη

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα Μέσος Όρος
1 ΚΟΥΝΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 19 13/14
2 ΣΗΦΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 12/14
3 ΧΑΜΗΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ 19 12/14
4 ΑΡΝΑΟΥΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 19 10/14
5 ΜΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 9/14
6 ΜΠΟΥΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 8/14
7 ΜΠΑΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19 7/14
8 ΚΑΠΕ ΠΑΜΕΛΑ ΓΚΕΝΤΣΙ 19 5/14
9 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 5/14
10 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 5/14
11 ΖΙΟΥ ΝΤΕΣΑΡΝΤΑ ΦΑΤΜΙΡ 19 4/14
12 ΚΟΝΤΟΛΑΙΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 19 4/14
13 ΚΟΥΛΟΥΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 4/14
14 ΜΑΥΡΗ ΗΛΙΑΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 1/14
15 ΚΟΥΝΕΝΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19
16 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 18 13/14
17 ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΑΚΗΣ-ΓΚΡΑΝΤ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 18 12/14
18 ΚΟΖΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 18 10/14
19 ΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18 9/14
20 ΠΑΣΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18 7/14

Β' Τάξη

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα Μέσος Όρος
1 ΛΑΒΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 20
2 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 20
3 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 13/14
4 ΖΙΟΥ ΤΖΕΝΤΙΛΑ ΦΑΤΜΙΡ 19 11/14
5 ΛΙΟΥΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 19 9/14
6 ΜΠΙΝΤΙΡΙΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19 8/14
7 ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑΤΟΣ ΝΕΑΡΧΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 6/14
8 ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 19 5/14
9 ΚΑΡΑΤΖΑ ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ ΙΓΚΟΡ ΣΤΟΪΚΑ 19 3/14
10 ΚΟΖΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΜΙΧΑΗΛ 19 2/14
11 ΠΛΕΞΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 19 1/14
12 ΜΑΡΚΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 18 12/14
13 ΦΥΤΡΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18 12/14


Γ' Τάξη

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα Μέσος Όρος
1 ΔΟΡΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 20
2 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 20
3 ΓΚΟΥΡΓΚΟΥΝΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19 13/14
4 ΚΑΤΑΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 19 13/14
5 ΞΕΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 13/14
6 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΗΛΙΑΝΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 9/14
7 ΤΖΑΝΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19 7/14
8 ΤΖΑΝΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19 6/14
9 ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 4/14
10 ΒΙΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 18 11/14
11 ΠΕΤΣΑΓΓΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18 11/14
12 ΚΟΖΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛ 18 10/14
13 ΧΟΥΪΛΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΦΩΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 18 10/14
14 ΚΟΥΚΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 18 9/14
15 ΑΔΑΜΑΚΗ ΦΙΛΙΠΠΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18 8/14

Κατανομή μαθητών Γυμνασίων στα Λύκεια


1ο ΓΕΛ Αγίου Νικολάου


Α/Α ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑΣ
1 1ο Γ/ΣΙΟ ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1οΓΕΛ
2 2ο Γ/ΣΙΟ ΑΔΑΜΑΚΗ ΦΙΛΙΠΠΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1οΓΕΛ
3 3ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΗΛΙΑΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1οΓΕΛ
4 2ο Γ/ΣΙΟ ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1οΓΕΛ
5 2ο Γ/ΣΙΟ ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΗΛΙΑΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1οΓΕΛ
6 2ο Γ/ΣΙΟ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1οΓΕΛ
7 3ο Γ/ΣΙΟ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1οΓΕΛ
8 ΚΡΙΤΣΑ ΑΦΟΡΔΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1οΓΕΛ
9 ΚΡΙΤΣΑ ΒΑΡΔΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1οΓΕΛ
10 1ο Γ/ΣΙΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1οΓΕΛ
11 2ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΛΙΑΪ ΑΦΕΡΝΤΙΤΑ ΚΑΪΜΑΚ 1οΓΕΛ
12 3ο Γ/ΣΙΟ ΓΑΪΤΑΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1οΓΕΛ
13 3ο Γ/ΣΙΟ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1οΓΕΛ
14 2ο Γ/ΣΙΟ ΓΙΑΝΣΕΝΧΑΡΜΣ ΝΤΑΝΙΕΛ ΧΑΪΝΟ 1οΓΕΛ
15 1ο Γ/ΣΙΟ ΔΕΛΗΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1οΓΕΛ
16 2ο Γ/ΣΙΟ ΔΕΜΕΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1οΓΕΛ
17 2ο Γ/ΣΙΟ ΔΕΜΕΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1οΓΕΛ
18 2ο Γ/ΣΙΟ ΔΟΡΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1οΓΕΛ
19 1ο Γ/ΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ - ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1οΓΕΛ
20 2ο Γ/ΣΙΟ ΚΑΛΑ ΜΟΥΧΑΜΕΝΤ ΛΟΥΑΝ 1οΓΕΛ
21 1ο Γ/ΣΙΟ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΕΡΑΤΩ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΙΩΣΗΦ 1οΓΕΛ
22 2ο Γ/ΣΙΟ ΚΑΡΑΤΖΑΟΓΛΟΥ ΜΑΤΕΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1οΓΕΛ
23 2ο Γ/ΣΙΟ ΚΑΤΑΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1οΓΕΛ
24 1ο Γ/ΣΙΟ ΚΛΩΝΤΖΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1οΓΕΛ
25 1ο Γ/ΣΙΟ ΚΛΩΝΤΖΑΣ ΙΩΣΗΦ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1οΓΕΛ
26 1ο Γ/ΣΙΟ ΚΟΚΚΙΝΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1οΓΕΛ
27 2ο Γ/ΣΙΟ ΚΟΥΚΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 1οΓΕΛ
28 2ο Γ/ΣΙΟ ΚΟΥΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1οΓΕΛ
29 1ο Γ/ΣΙΟ ΛΕΜΠΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 1οΓΕΛ
30 3ο Γ/ΣΙΟ ΛΕΝΑ ΜΠΛΕΟΝΑ ΒΑΣΙΛ 1οΓΕΛ
31 3ο Γ/ΣΙΟ ΛΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1οΓΕΛ
32 1ο Γ/ΣΙΟ ΛΙΑΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1οΓΕΛ
33 1ο Γ/ΣΙΟ ΛΛΑΠΟΥΣΙ ΣΙΝΤΟΡΕΛΑ ΦΑΤΟΣ 1οΓΕΛ
34 1ο Γ/ΣΙΟ ΛΟΣΙ ΘΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚ 1οΓΕΛ
35 1ο Γ/ΣΙΟ ΛΟΥΛΕΜΕΓΙΑ LULEMEJA ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΓΙΑΝΝΗ JANI 1οΓΕΛ
36 1ο Γ/ΣΙΟ ΛΥΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ-ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1οΓΕΛ
37 2ο Γ/ΣΙΟ ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1οΓΕΛ
38 1ο Γ/ΣΙΟ ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1οΓΕΛ
39 ΚΡΙΤΣΑ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 1οΓΕΛ
40 ΚΡΙΤΣΑ ΜΑΝΙΣΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1οΓΕΛ
41 2ο Γ/ΣΙΟ ΜΑΝΤΖΟΥΚΑ ΑΝΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1οΓΕΛ
42 3ο Γ/ΣΙΟ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1οΓΕΛ
43 1ο Γ/ΣΙΟ ΜΑΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1οΓΕΛ
44 1ο Γ/ΣΙΟ ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΚΕΡΓΚ 1οΓΕΛ
45 2ο Γ/ΣΙΟ ΜΗΤΤΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1οΓΕΛ
46 1ο Γ/ΣΙΟ ΜΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1οΓΕΛ
47 1ο Γ/ΣΙΟ ΜΟΥΤΣΑΙ ΓΙΟΥΠ ΧΑΣΙΜ 1οΓΕΛ
48 1ο Γ/ΣΙΟ ΜΠΟΥΣΑΪ ΝΤΑΝΙΕΛ ΑΛΤΙΝ 1οΓΕΛ
49 3ο Γ/ΣΙΟ ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1οΓΕΛ
50 1ο Γ/ΣΙΟ ΝΙΧΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 1οΓΕΛ
51 2ο Γ/ΣΙΟ ΞΕΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1οΓΕΛ
52 1ο Γ/ΣΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1οΓΕΛ
53 1ο Γ/ΣΙΟ ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1οΓΕΛ
54 1ο Γ/ΣΙΟ ΠΑΝΤΕΡΜΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΙΑΣ 1οΓΕΛ
55 1ο Γ/ΣΙΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1οΓΕΛ
56 2ο Γ/ΣΙΟ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1οΓΕΛ
57 2ο Γ/ΣΙΟ ΠΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 1οΓΕΛ
58 2ο Γ/ΣΙΟ ΠΕΤΣΑΓΓΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1οΓΕΛ
59 2ο Γ/ΣΙΟ ΠΛΕΥΡΙΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 1οΓΕΛ
60 ΚΡΙΤΣΑ ΡΑΔΕΒΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΤΑΝΙΟ 1οΓΕΛ
61 3ο Γ/ΣΙΟ ΣΑΡΑΚΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1οΓΕΛ
62 1ο Γ/ΣΙΟ ΣΑΡΡΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 1οΓΕΛ
63 ΚΡΙΤΣΑ ΣΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1οΓΕΛ
64 3ο Γ/ΣΙΟ ΣΓΟΥΡΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ-ΜΑΡΙΑ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1οΓΕΛ
65 1ο Γ/ΣΙΟ ΣΚΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1οΓΕΛ
66 2ο Γ/ΣΙΟ ΣΤΑΓΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1οΓΕΛ
67 2ο Γ/ΣΙΟ ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1οΓΕΛ
68 3ο Γ/ΣΙΟ ΣΩΚΑ ΜΕΡΟΠΗ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1οΓΕΛ
69 3ο Γ/ΣΙΟ ΤΖΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1οΓΕΛ
70 2ο Γ/ΣΙΟ ΤΖΑΝΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1οΓΕΛ
71 2ο Γ/ΣΙΟ ΤΖΑΝΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1οΓΕΛ
72 2ο Γ/ΣΙΟ ΤΟΠΙ ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ 1οΓΕΛ
73 1ο Γ/ΣΙΟ ΤΡΑΝΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1οΓΕΛ
74 1ο Γ/ΣΙΟ ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ ΠΑΥΛΟΣ 1οΓΕΛ
75 1ο Γ/ΣΙΟ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1οΓΕΛ
76 1ο Γ/ΣΙΟ ΤΣΑΚΩΝΑ ΝΑΤΑΛΙΑ - ΆΒΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 1οΓΕΛ
77 2ο Γ/ΣΙΟ ΤΣΑΜΑΝΔΟΥΡΑ ΜΥΡΤΩ ΙΩΑΝΝΗΣ 1οΓΕΛ
78 2ο Γ/ΣΙΟ ΤΣΙΓΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1οΓΕΛ
79 1ο Γ/ΣΙΟ ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1οΓΕΛ
80 2ο Γ/ΣΙΟ ΧΑΡΑΣΑΝΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1οΓΕΛ
81 1ο Γ/ΣΙΟ ΧΑΡΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1οΓΕΛ
82 2ο Γ/ΣΙΟ ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 2οΓΕΛ
83 2ο Γ/ΣΙΟ ΧΟΥΪΛΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΩΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1οΓΕΛ
84 3ο Γ/ΣΙΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ 1οΓΕΛ


2ο ΓΕΛ Αγίου Νικολάου

Α/Α ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑΣ
1 ΚΡΙΤΣΑ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ 2οΓΕΛ
2 2ο Γ/ΣΙΟ ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2οΓΕΛ
3 2ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2οΓΕΛ
4 2ο Γ/ΣΙΟ ΑΡΛΕΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ 2οΓΕΛ
5 3ο Γ/ΣΙΟ ΑΣΡΑΜ ΣΕΒΑΣΤΕΙΑ ΜΙΣΕΛ 2οΓΕΛ
6 1ο Γ/ΣΙΟ ΒΑΝ ΛΙΝΤΟΥΤ ΠΑΝΔΩΡΑ-ΕΛΕΝΗ-ΚΡΥΣΤΑΛΛΕΝΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2οΓΕΛ
7 3ο Γ/ΣΙΟ ΒΑΡΔΑ ΣΟΦΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 2οΓΕΛ
8 1ο Γ/ΣΙΟ ΒΑΡΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2οΓΕΛ
9 2ο Γ/ΣΙΟ ΒΙΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2οΓΕΛ
10 1ο Γ/ΣΙΟ ΓΑΪΤΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2οΓΕΛ
11 1ο Γ/ΣΙΟ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2οΓΕΛ
12 2ο Γ/ΣΙΟ ΓΚΟΥΡΓΚΟΥΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2οΓΕΛ
13 1ο Γ/ΣΙΟ ΔΑΒΡΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2οΓΕΛ
14 3ο Γ/ΣΙΟ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 2οΓΕΛ
15 2ο Γ/ΣΙΟ ΔΕΛΗΜΙΧΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2οΓΕΛ
16 3ο Γ/ΣΙΟ ΔΕΜΕΤΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2οΓΕΛ
17 1ο Γ/ΣΙΟ ΔΙΑΛΥΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2οΓΕΛ
18 2ο Γ/ΣΙΟ ΖΕΡΒΟΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2οΓΕΛ
19 1ο Γ/ΣΙΟ ΖΕΡΒΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2οΓΕΛ
20 3ο Γ/ΣΙΟ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2οΓΕΛ
21 3ο Γ/ΣΙΟ ΚΑΒΟΥΣΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 2οΓΕΛ
22 1ο Γ/ΣΙΟ ΚΑΛΑΡΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2οΓΕΛ
23 1ο Γ/ΣΙΟ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ - ΕΣΘΗΡ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2οΓΕΛ
24 1ο Γ/ΣΙΟ ΚΑΡΟΦΥΛΛΑΚΗΣ-ΒΟΖΝΙΑΚ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΤΟΜΑΣ 2οΓΕΛ
25 1ο Γ/ΣΙΟ ΚΑΡΤΕΡΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΧΑΡΑ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2οΓΕΛ
26 1ο Γ/ΣΙΟ ΚΑΡΥΔΗ ΆΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2οΓΕΛ
27 1ο Γ/ΣΙΟ ΚΑΡΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2οΓΕΛ
28 2ο Γ/ΣΙΟ ΚΑΣΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2οΓΕΛ
29 ΚΡΙΤΣΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2οΓΕΛ
30 2ο Γ/ΣΙΟ ΚΛΩΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2οΓΕΛ
31 2ο Γ/ΣΙΟ ΚΟΖΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛ 2οΓΕΛ
32 3ο Γ/ΣΙΟ ΚΟΥΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2οΓΕΛ
33 1ο Γ/ΣΙΟ ΚΟΥΝΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 2οΓΕΛ
34 1ο Γ/ΣΙΟ ΚΟΥΝΑΛΑΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2οΓΕΛ
35 1ο Γ/ΣΙΟ ΚΟΥΝΕΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2οΓΕΛ
36 1ο Γ/ΣΙΟ ΚΤΕΝΙΑΔΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2οΓΕΛ
37 1ο Γ/ΣΙΟ ΛΙΑΝΟΥΔΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΕΛΕΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2οΓΕΛ
38 ΚΡΙΤΣΑ ΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2οΓΕΛ
39 1ο Γ/ΣΙΟ ΛΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2οΓΕΛ
40 1ο Γ/ΣΙΟ ΛΥΤΙΝΑ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2οΓΕΛ
41 1ο Γ/ΣΙΟ ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2οΓΕΛ
42 2ο Γ/ΣΙΟ ΜΑΝΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 2οΓΕΛ
43 1ο Γ/ΣΙΟ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2οΓΕΛ
44 1ο Γ/ΣΙΟ ΜΑΝΚΕ ΡΕΜΠΕΚΚΑ - ΕΛΙΖΑΜΠΕΘ - ΜΑΡΙΑ ΘΩΜΑΣ - ΜΙΧΑΗΛ 2οΓΕΛ
45 3ο Γ/ΣΙΟ ΜΑΣΣΑΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2οΓΕΛ
46 2ο Γ/ΣΙΟ ΜΑΤΖΑΡΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2οΓΕΛ
47 1ο Γ/ΣΙΟ ΜΑΥΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 2οΓΕΛ
48 1ο Γ/ΣΙΟ ΜΑΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2οΓΕΛ
49 3ο Γ/ΣΙΟ ΜΕΡΑΪ ΑΝΤΖΕΛΑ ΗΛΗΡ 2οΓΕΛ
50 3ο Γ/ΣΙΟ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2οΓΕΛ
51 1ο Γ/ΣΙΟ ΜΠΕΛΟΥΚΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2οΓΕΛ
52 1ο Γ/ΣΙΟ ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤΑΥΡΟΣ 2οΓΕΛ
53 3ο Γ/ΣΙΟ ΝΙΚΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2οΓΕΛ
54 1ο Γ/ΣΙΟ ΝΤΟΥΝΗ ΜΑΡΙΕΛΑ ΝΙΚΟ 2οΓΕΛ
55 2ο Γ/ΣΙΟ ΟΓΚΑ ΕΛΕΝΗ ΙΛΛΙ 2οΓΕΛ
56 3ο Γ/ΣΙΟ ΟΜΠΡΑΝΤΟΒΙΤΣ ΤΑΣΑ ΝΕΜΠΟΪΣΑ 2οΓΕΛ
57 2ο Γ/ΣΙΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΙΧΑΗΛ 2οΓΕΛ
58 3ο Γ/ΣΙΟ ΠΑΝΤΙΕΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2οΓΕΛ
59 2ο Γ/ΣΙΟ ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2οΓΕΛ
60 1ο Γ/ΣΙΟ ΠΑΠΑ ΠΑΝΤΕΛΗ ΝΕΣΤΗ 2οΓΕΛ
61 1ο Γ/ΣΙΟ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2οΓΕΛ
62 3ο Γ/ΣΙΟ ΠΕΔΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ - ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2οΓΕΛ
63 2ο Γ/ΣΙΟ ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 2οΓΕΛ
64 1ο Γ/ΣΙΟ ΠΛΑΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2οΓΕΛ
65 3ο Γ/ΣΙΟ ΡΑΓΚΟΥΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2οΓΕΛ
66 1ο Γ/ΣΙΟ ΣΑΜΠΑΓΚΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΪΝΤΙΝ ΦΑΡΧΑΝΤ 2οΓΕΛ
67 1ο Γ/ΣΙΟ ΣΑΡΡΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 2οΓΕΛ
68 1ο Γ/ΣΙΟ ΣΑΧΙ XΡΙΣΤΙΝΑ ΣΙΓΚΟΥΡΙΜ 2οΓΕΛ
69 3ο Γ/ΣΙΟ ΣΓΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ 2οΓΕΛ
70 1ο Γ/ΣΙΟ ΣΙΓΙΑΚΟΥ ΑΛΓΚΕΣ ΑΡΤΟΥΡ 2οΓΕΛ
71 1ο Γ/ΣΙΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ - ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2οΓΕΛ
72 1ο Γ/ΣΙΟ ΤΑΒΛΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΙΧΑΗΛ 2οΓΕΛ
73 2ο Γ/ΣΙΟ ΤΖΙΜΗΤΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2οΓΕΛ
74 1ο Γ/ΣΙΟ ΤΡΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2οΓΕΛ
75 2ο Γ/ΣΙΟ ΤΡΑΥΛΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2οΓΕΛ
76 3ο Γ/ΣΙΟ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΙΧΑΗΛ 2οΓΕΛ
77 1ο Γ/ΣΙΟ ΤΣΕΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΑΡΝΤΙΑΝ 2οΓΕΛ
78 1ο Γ/ΣΙΟ ΤΣΟΥΜΠΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2οΓΕΛ
79 3ο Γ/ΣΙΟ ΦΡΑΝΤΖΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2οΓΕΛ
80 1ο Γ/ΣΙΟ ΧΑΡΙΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΩΜΑΣ 2οΓΕΛ
81 1ο Γ/ΣΙΟ ΧΑΡΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΝΔΡΕΑΣ 2οΓΕΛ
82 3ο Γ/ΣΙΟ ΨΥΚΑΡΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2οΓΕΛ


ΕΠΑΛ Αγίου Νικολάου

Α/Α ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑΣ
1 1ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΠΑΛ
2 1ο Γ/ΣΙΟ ΒΑΡΔΑ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΑΛ
3 3ο Γ/ΣΙΟ ΒΛΑΣΣΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ - ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΑΛ
4 3ο Γ/ΣΙΟ ΒΛΑΤΚΟΒΙΤΣ ΛΙΟΥΜΠΙΤΣΑ ΜΙΛΟΡΑΝΤ ΕΠΑΛ
5 3ο Γ/ΣΙΟ ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΑΛ
6 2ο Γ/ΣΙΟ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΠΑΛ
7 1ο Γ/ΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝIOΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΑΛ
8 ΚΡΙΤΣΑ ΖΑΧΑΡΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΑΛ
9 3ο Γ/ΣΙΟ ΚΑΒΟΥΣΑΝΟΣ ΕΦΡΑΙΜ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΠΑΛ
10 2ο Γ/ΣΙΟ ΚΑΜΠΑΝΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΑΛ
11 3ο Γ/ΣΙΟ ΚΟΚΟΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΠΑΛ
12 1ο Γ/ΣΙΟ ΚΟΝΓΚΙΝΗ ΕΛΕΝΗ ΓΙΟΓΙΑΝΗΣ ΕΠΑΛ
13 2ο Γ/ΣΙΟ ΚΟΝΤΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΠΑΛ
14 2ο Γ/ΣΙΟ ΚΟΥΜΠΑΝΙΟΥ ΣΥΝΘΙΑ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΑΛ
15 3ο Γ/ΣΙΟ ΚΟΥΡΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΑΛ
16 1ο Γ/ΣΙΟ ΚΟΥΡΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΑΛ
17 1ο Γ/ΣΙΟ ΚΟΥΡΙΝΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΑΛ
18 1ο Γ/ΣΙΟ ΛΑΜΤΣΙΑ ΝΤΕΝΙΣ
ΕΠΑΛ
19 1ο Γ/ΣΙΟ ΛΕΑΝΚΑ LEANCA ΒΑΛΕΡΙΟΥ VALERIU ΣΕΡΓΚΕΪ SERGEI ΕΠΑΛ
20 1ο Γ/ΣΙΟ ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΑΛ
21 3ο Γ/ΣΙΟ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΑΛ
22 2ο Γ/ΣΙΟ ΜΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΑΛ
23 1ο Γ/ΣΙΟ ΜΑΡΙΝΟΒΑ ΚΟΛΕΒΑ ΙΒΑΝΚΑ ΚΟΛΥΟ ΕΠΑΛ
24 3ο Γ/ΣΙΟ ΜΑΡΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΑΛ
25 1ο Γ/ΣΙΟ ΜΑΤΟ ΓΙΟΥΡΓΚΕΝ ΑΝΤΡΕΑ ΕΠΑΛ
26 3ο Γ/ΣΙΟ ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΠΑΛ
27 1ο Γ/ΣΙΟ ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΠΑΛ
28 2ο Γ/ΣΙΟ ΜΠΕΜΠΕΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΠΑΛ
29 3ο Γ/ΣΙΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΤΡΙΑΝ ΕΠΑΛ
30 1ο Γ/ΣΙΟ ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΠΑΛ
31 2ο Γ/ΣΙΟ ΝΕΡΑΝΤΖΟΥΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΠΑΛ
32 1ο Γ/ΣΙΟ ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΠΑΛ
33 1ο Γ/ΣΙΟ ΝΤΑΟΥΛΙΑ ΝΤΑΒΙΤ ΜΠΕΧΑΡ ΕΠΑΛ
34 2ο Γ/ΣΙΟ ΠΑΝΤΖΙ ΕΜΙΛΙΑΝ ΣΚΕΛΚΙΜ ΕΠΑΛ
35 1ο Γ/ΣΙΟ ΠΑΠΑΔΟΥΛΗ ΑΡΙΣΤΕΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΠΑΛ
36 1ο Γ/ΣΙΟ ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΕΠΑΛ
37 2ο Γ/ΣΙΟ ΠΟΥΛΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΠΑΛ
38 2ο Γ/ΣΙΟ ΡΑΝΤΖΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΝΤΟΝ ΕΠΑΛ
39 3ο Γ/ΣΙΟ ΡΑΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΠΑΛ
40 ΚΡΙΤΣΑ ΣΑΡΓΚΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΠΑΛ
41 1ο Γ/ΣΙΟ ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΑΛ
42 ΚΡΙΤΣΑ ΣΓΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΠΑΛ
43 1ο Γ/ΣΙΟ ΣΚΕΝΤΕΡΙ ΡΕΝΤΙ ΦΑΤΜΙΡ ΕΠΑΛ
44 ΚΡΙΤΣΑ ΣΚΥΒΑΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΑΛ
45 3ο Γ/ΣΙΟ ΤΖΑΓΚΟΥΡΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΠΑΛ
46 2ο Γ/ΣΙΟ ΤΣΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΥΑΝ ΕΠΑΛ
47 1ο Γ/ΣΙΟ ΦΑΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΕΠΑΛ
48 2ο Γ/ΣΙΟ ΦΙΟΡΕΝΤΖΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΕΠΑΛ
49 1ο Γ/ΣΙΟ ΧΑΤΖΙΡΑΪ ΚΕΪΝΤΙ ΑΛΤΙΝ ΕΠΑΛ
50 1ο Γ/ΣΙΟ ΧΟΤΖΑ ΝΤΑΒΡΙΣΑ ΝΤΑΣΑΜΙΡ ΕΠΑΛ
51 3ο Γ/ΣΙΟ ΨΥΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΠΑΛ